PORADENSTVÍ PŘI VÝBĚRU GASTRO IT TECHNOLOGIÍ

ŠKOLENÍ MANAŽÉRŮ
ŠKOLENÍ MANAŽÉRŮ

TECHNOLOGIE JSOU NEODDĚLITELNOU SOUČASTÍ DNĚŠNÍ DOBY.

INOVUJTE SPOLU S NÁMI.

Moderní gastronomie vyžaduje moderní technologie a trendy. Pokud chcete nabízet špičkové služby, budete potřebovat také špičkové technologie. Doporučíme a navrhneme vám ty nejlepší gastronomické a hotelové technologie a software, které zajistí přehlednost vašeho podniku, motivují vaše zaměstnance a zefektivní práci všech zúčastněných. V našem portfoliu produktů naleznete všechny potřebné hardwarové i softwarové vybavení, které jsou primárně navrhnuté právě pro gastronomii a hotelnictví.

Pokladní systémy pro gastronomii

V případě počítačových programů se jedná zejména o pokladní systémy pro restaurace.

Rezervační systémy pro recepce a hotely

Pokladní systémy propojíme také s unikátním rezervačním systémem, který byl navržen primárně pro hotely, penziony a ostatní ubytovací zařízení.

Hardware vybavení a ostatní příslušenství

Zajistíme vám také kompletní vybavení hardwarem. Dodáme vám počítače, tiskárny, monitory, dotykové LCD, pokladny, skenery, čtečky, bankovní terminály, mobilní a POS terminály či kamery a kamerové systémy.

ERP a CRM systémy pro řízení podniku

Pro řízení obchodních a produkčních činností, které jsou spojené s přehledným chodem podniku, vám doporučíme vhodné ERP a CRM systémy. Ukážeme vám, jaké výhody přináší tyto ekonomické a informační systémy a zaškolíme vás pro efektivní práci s nimi.

Pokladní, rezervační a kamerové systémy

Zvyšujeme přehled majitelů a provozních o fungování jejich podniku. Díky dodávkám a servisu pokladních, controllingových a skladových informačních systémů zajišťujeme hladký chod restaurací a minimalizujeme riziko chyb ze strany personálu. Ve spojení s mobilními technologiemi dokážeme zajistit kontrolu nad provozem po dobu 24h denně. I díky této skutečnosti jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001.

 

 

Pokladní systémy pro restaurace

Pomocí pokladních systémů a moderních počítačových technologií umíme zamezit časovým prostojům a komunikačním chybám. Eliminujeme tím také čas na napravení těchto negativních jevů. Vytváříme investice, které se samy zhodnotí a dokážou zvednout kredit a důvěru vaší provozovny v očích zákazníka. Pokladní systémy zpřehlední celý chod i ekonomiku vašeho gastronomického provozu.

Mobilní číšník a přenosné pokladní systémy

Mobilní pokladní systémy zrychlují a zefektivňují práci v gastronomických provozech až o celých 20 %. V restauračních zařízeních se nazývá tato přenosná pokladna „mobilní číšník“. Funguje na základě bezdrátového spojení vzduchem (Wi-fi, Wireless LAN, WLAN) a slouží zejména pro objednávání a zúčtování v restauraci, ale i mimo ní. Mobilní pokladní systémy jsou vhodné především pro obsluhu na letních zahrádkách a terasách.

Rezervační systémy pro recepce a hotely

Přehledný rezervační systém je základem pro dobrou komunikaci se zákazníkem. Recepčnímu umožní maximální přehled nad obsazeností, ale také nad platebním procesem ubytovacího zařízení. Rezervační systém eliminuje velké množství chyb a zmatků při rezervacích a objednávkách ubytování.

Kamery a kamerové systémy

Restaurace patří mezi nejvíce ohrožené provozy ze strany zaměstnanců. Úniky potravin, nápojů, ale i vybavení nejsou v gastronomii ničím výjimečným. Proto jsou dnes velmi důležitou složkou moderních technologií kamerové systémy, které umožňují majitelům maximální přehled a dohled nad svým gastronomickým provozem, a to on-line odkudkoliv a 24 hodin denně.

MUSÍTE SI CHRÁNIT SVÉ INVESTICE.