PORADENSTVÍ V GASTRONOMIÍ

gastronomický konzultant
gastronomický konzultant

Chcete, nebo již podnikáte v GASTROMIÍ ?

Chcete nabízet gastronomické služby na prvotřídní úrovni?

Máte myšlenku, ale nemáte koncepční řešení?

Nevíte si rady a vůbec nevíte jak na to?

Chcete být ještě lepší?

Potřebujete inovaci! My jsme INOVACE!

Rádi pro vás zpracujeme a připravíme kompletní dokumentaci řešení nových gastronomických provozů, pomůžeme vám vyřešit problematiku přímo vašeho provozu, revitalizujeme ekonomiku stávajících provozů, vypracujeme podrobnou analýzu a navrhneme pro vás konkrétní řešení. Naučíme vás jak správně dělat tento business. Naučíme Vás správné kroky jak být úspěšnější v gastronomickém oboru.

Poskytneme vám servis od architektonické studie místa, až po bezchybné zavedení HACCP, provozního řádu a sanitačního řádu.

Chceme vás zasvětit do tajemství gastronomických služeb, naučit vás pohostinnosti, skvěle prodávat, být úspěšným .

Realizace projektů

Máte připravený projekt restaurace, kavárny či firemní prodejny s občerstvením a nemáte kuráž, čas či zkušenosti? Náš tým Vaši vizi zrealizuje a předá vám zpět již plně funkční provozovnu s gastronomickými službami na té nejvyšší úrovni. Nastavíme za Vás optimalizační procesy, které budeme spolu s Vámi kontrolovat.

 

Revitalizace provozů

Nevíte si rady, neprodává se, jak by se mělo, nechodí vám hosté, …? Nebojte se svěřit do naší péče, my Vaši gastronomii uzdravíme. Pomůžeme Vám nabrat nový dech.

 

Poradenská činnost

Komplexní poradenství související s gastronomickými službami, provozem restaurace, cateringu a firemního stravování. Poradíme jak optimalizovat náklady a jejich pečlivou  kontrolu.

 

Personalistika

Kvalitní široká nabídka uchazečů, vyhledávání pracovních příležitostí, training stávajících zaměstnanců, teambuilding. Vybereme a zaškolíme pro Vás ten správný tým pro Vaše gastronomické služby. Nabízíme audit zaměstnanců v podobě mystery employers.

Ekonomika provozu

Naučíme Vás kalkulace, receptury, výrobní postupy a vše co k tomu patří.

 

Analytika, marketing

Zajistíme široký průzkum trhu v oblasti gastronomických služeb a provedeme hloubkovou analýzu dle zadání, na základě konkrétních informací doporučíme další postupy vedoucí ke lepší konkurence schopnosti.

 

Zavedení trendů do praxe

Neváhejte uplatňovat trendy nejen v kuchyni, ale i v samotných provozech. Vycházejte svým hostů vstříc a poskytněte jim gastronomické služby na té nejvyšší úrovni.

Uvědomte si, že oni do Vás investuji své peníze a na základě toho vy realizujete.

 

Návrhy řešení pro developery

Konzultace a řešení budoucích projektů pro gastronomii, maximální využitelnost vhodných a volných ploch, návrhy realizací s technologickým řešením, včetně stavební připravenosti, doporučení vhodných provozovatelů.

 

PRADIME VÁM VŠE POTŘEBNÉ.

VOLEJTE IHNED: + 420 739 420 494

NEBO NÁM JEDNODUŠE POŠLETE EMAIL